Panasonic - MARKSTATIV PAW-GRDSTD940
Passar modellerna Aquarea J,H,K&L -Series och Paci, 900*400*400
Panasonic - MARKSTATIV 3-9KW LUFT/VATTEN PAW-GRDSTD940
Ett svartstativ för Aquarea J,H,K&L -Series och Paci, 900*400*400
Modell:PAW-GRDSTD940
Bredd:940 mm
Djup:600 mm
Varumärke:PANASONIC
Höjd:280 mm